3636
10824
20663966
1396/09/22
 
  0 سکه      
(673)
املاک
(203)
خودرو
(396)
اینترنت
(576)
کامپیوتر و موبایل
(1899)
لوازم
(2055)
صنعت
(3473)
خدمات
(182)
بازار کار
(197)
ارتباطات
(486)
آموزش
(19)
هنر
(47)
شخصی
طراحی وب سایت در شیراز ، کاوشگران صنعت پارس آرین آموزش خصوصی گیتارکلاسیک,پاپ,پیانومقدماتی وسازدهنی,کاملأ تضمینی تدریس خصوصی موسیقی,ساز نواختن را تضمینی بیاموزید,آموزش با کیفیت حق شماست سيستم کارتابل اداری سایت خبری تحلیل نیوز موسسه تدریس خصوصی دروس بهار اندیشه موسسه آموزش موسیقی بهار اندیشه کاشت آلوئه ورا شغلی با درآمد میلیونی دوره های آنلاین زبان اسپانیایی و انگلیسی آموزش زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته
نام کاربری: پسورد:       .: پسورد را فراموش کرده ام!      .: عضویت در سایت


 

ورود کاربران

اشتراک خبرنامه

ایمیل:    
دریافت اخبار کدام بخش؟ :

تبلیغات

 

انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد)

انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد)
انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد)
آگهی دهنده
اکسین تلکام
تعداد بازدید
4121 دفعه
تاریخ آپدیت
1396/09/16-16:26:24:823
تاریخ اعتبار
1396/09/20
قیمت
تلفن
02188851270
آدرس
تهران ،  تهران ،  تهران، خ ولیعصر، خ مطهری، خ لارستان، ک افتخاری نیا شرقی، پ 12، واحد 8
ایمیل
oxintelecom@gmail.com
گروه : خدمات مخابراتی
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سیمپلکس و داپلکس فیبر نوری (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعیف کننده فیبر نوری (Attenuator) می باشد.

پیگتیل فیبر نوری
پچکورد فیبر نوری
پیگتیل سینگل مود
پیگتیل مالتی مود
پچکورد سینگل مود
پچکورد مالتی مود
تولید پیگتیل و پچکورد فیبر نوری
تولید پیگتیل و پچکورد سینگل مود
تولید پیگتیل و پچکورد مالتی مود
پچ کورد SC-SC
پچ کورد SC-LC
پچ کورد SC-FC
پچ کورد SC-ST
پچ کورد LC-LC
پچ کورد LC-FC
پچ کورد LC-ST
پچ کورد FC-ST
پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود
پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود
آداپتور فیبر نوری
آداپتور ثابت و هیبرید
آداپتور SC
آداپتور LC
آداپتور FC
آداپتور ST
آداپتور DIN
آداپتور سیمپلکس
آداپتور داپلکس
سیمپلکس و داپلکس
اتنییتور فیبر نوری
تضعیف کننده مخابراتی
تضعیف کننده فیبر نوری
Patch Cord SC-SC
Patch Cord SC-LC
Patch Cord SC-FC
Patch Cord SC-ST
Patch Cord LC-LC
Patch Cord LC-FC
Patch Cord LC-ST
Patch Cord FC-ST
SC Pigtail
LC Pigtail
FC Pigtail
ST Pigtail
Pigtail
simplex
duplex
Attenuator
Single Mode
Multi Mode
SC Adapter
LC Adapter
FC Adapter
ST Adapter
http://www.oxintelecom.net
کلمات کلیدی : پیگتیل, سینگل مود, مالتی مود, تولید پیگتیل, پیگتیل فیبر نوری, تولید پچکورد, پچکورد فیبر نوری, آداپتور فیبر نوری, آداپتور سیمپلکس, آداپتور داپلکس, تضعیف کننده فیبر نوری, آداپتور ثابت و هیبرید

ارتباط با صاحب تبلیغ :(انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد) )

* : برای تكمیل فرم ستاره دارها را پر كنید
گیرنده : اکسین تلکام
 

 
فروش توله سگ های بسیار زیبای پاکوتاه با قیمت مناسب و استثنایی طراحی وب سایت در شیراز ، کاوشگران صنعت پارس آرین فروش توله سگ های بسیار زیبای هاسکی مالاموت خرید انواع نژاد سگ با بالاترین قیمت و در اسرع وقت فروش تعداد محدود توله ژرمنهای دو ماهه و پنج ماهه نر و ماده بسیار اصیل و زیبا زیر قیمت بازار فروش سگ های سراب با قیمت بسیار مناسب و استثنایی ، بسیار اصیل و بگیر فروش توله ژرمن شیب دار مو بلند بسیار اصیل با قیمت باور نکردنی فروش فوری دو قلاده توله سگ مالتیز نر قیمت باور نکردنی فروش سگ های سیبرین هاسکی ، سگ گرگی ، سورتمه ، سگ گرگی - قیمت عالی فروش توله سگ های ژرمن شپرد تعداد محدود قیمت استثنایی

ایمیل تماس: info@PECgroup.ir

آگهی رایگان -  نیازمندیها  - آگهی رایگان آموزش -  نیازمندیهای آموزش - آگهی رایگان کامپیوتر - نیازمندیها کامپیوتر-آگهی رایگان املاک- نیازمندیها املاک - آگهی رایگان خدمات-نیازمندیها خدمات - آگهی رایگان ارتباطات - نیازمندیها ارتباطات - آگهی رایگان صنعت

نیازمندیها صنعت - آگهی رایگان لوازم - آگهی رایگان خودرو - نیازمندیها خودرو - آگهی رایگان بازار کار-آگهی استخدام-درج آگهی رایگان

 تمامی حقوق برای سایت تبلیغ آگهی گروه پیک محفوظ می باشد.

 

Design By KSPgroup